ÇANKIRI ILGAZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aydın BAHÇECİ'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın  Aydın BAHÇECİ'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu anlamlı günde gelecek nesillerimizi yetiştirmek için özveriyle çalışan tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü en içten dileklerimle kutluyorum. 

Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır." dediği öğretmenlerimiz; "Hocamın atının ayağından sıçrayan çamur, kaftanıma süstür." düşüncesini düstur edinen medeniyetimizde tarih boyunca her zaman değerini bulmuş ve yüreğimizi en müstesna yerinde yer almıştır.  

Yurdumuzun her köşesinde fedakârca görev yapan, en zorlu şartlarda dahi mesleklerini sevgiyle icra eden öğretmenlerimiz, her türlü övgü ve takdire layıktır. 

Bu anlamlı gün vesilesiyle başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete irtihal eden öğretmenlerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyor, memleketimizin her köşesinde görevini vatan aşkıyla bir fiil icra eden ve emekliye ayrılan  öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

 

Aydın BAHÇECİ

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Gazidede Mahallesi Garaj Sokak Hükümet Konağı Kat 2 Ilgaz/ÇANKIRI - 0 376 416 10 13

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.